Dvigalo za kopalnico Bellavita
| Globina sedeža: | 57 cm |
| Širina sedeža: | 35 cm |
| Višina hrbtnega dela: | 64 cm |
| Širina hrbtnega dela: | 32 – 36 cm |
| Nastavljiva višina sedeža: | 6 – 48 cm |
| Naklon hrbtišča: | 50° |
| Nosilnost: | 140 kg |
| Teža: | 9,3 kg |
- enostaven za vzdrževanje
- uporaba z daljinskim upravljalcem
- zložljiv
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Priložen napajalnik za polnjenje daljinskega upravljalca. V najnižji poziciji se hrbtni del dvigala nagne nazaj, da lahko dobimo polležeč položaj v kadi, za potrebe dolgotrajnejšega kopanja ali masaže v kadi.
Dvigalo lahko uporabljamo v večini standardnih kopalnih kadi, saj se zgolj namesti na dno kadi z vakumskimi priseski in je preko stranskih kril nastavljiv po širini.
Stranska krila zagotavljajo enostavnejši vstop in izstop iz dvigala.
NAKUP maloprodajna cena
Izposoja na naročilnico brezplačna izposoja
št. naročilnice
Dvigalo za kopalnico –
0701
Maloprodajna cena
625,00 €

















