Sedež za kad art. 31
| Dimenzija sedeža: | 23 x 62 cm |
| Globina sedeža: | 17 cm |
| Primerno za kadi širine: | 53 – 71 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Sedež za kad ima kromirano ogrodje in sediše, ki je narejeno iz plastične mase. Deska se nastavi glede na širino kadi, namesti na robove kadi. Prilega se večini kopalnih kadi.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico brezplačna izdaja
št. naročilnice
Sedež za kopalno kad –
0705
Maloprodajna cena
38,56 €








