Sedež za tuš kad / kabino z nogicami in naslonom – klop
| Nastavljiva višina: | 43,0 cm do 53,0 cm |
| Dimenzije: | 70,0 cm x 41,0 cm |
| Nosilnost: | 150 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Sedež za tuš kad omogoča lažji in varnejši vstop in izstop iz kopalne kadi. Ima gumirano zaščitene nogice, katere ne puščajo sledi na keramiki. Hrbtni naslon je možno namestiti na levo ali desno stran sedeža.
Nastavljive nogice od 43 – 53 cm za prilagajanje vsem tipom kopalnih kadi.
Primerno je tudi za uporabo pod tušom.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 46,97 €
št. naročilnice
Sedež za tuš kabino –
0706
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 51,23 €
št. naročilnice
Sedež za kopalno kad –
0705
Maloprodajna cena
97,50 €













