Deska za kad z ročajem
| Dimenzije: | 35 x 70 cm |
| Primerno za kadi širine: | 41 – 60 cm |
| Nosilnost: | 150 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Deska je narejena iz plastične mase in ima na sredini luknjice za boljše odtekanje vode. Na kopalno kad se fiksira preko štirih čepov, ki so nastavljivi glede na širino kadi in narejeni iz nedrseče gume tako, da jo lahko uporabljamo na večini standardnih kadi. Ima tudi ročaj za lažji vstop in izstop iz kadi.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico brezplačna izdaja
št. naročilnice
Sedež za kopalno kad –
0705
Maloprodajna cena
43,70 €











