Stopniščno dvigalo – sedež Acorn (ravno stopnišče – notri)
| sedežna širina: | 41 kg |
| višina hrbtnega naslona: | 43 cm |
| nosilnost: |
127 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Deluje na baterije, polni pa se na zgornji ali spodnji postaji, saj se sistem priklopi v lokalno električno omrežje.
Deluje brez nenadnih sunkov in poskakovanja in ima vgrajene senzorje za varno zaustavitev v primeru ovir na stopnišču.
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
Od: 3.560,00 €






































