Stopniščni vzpenjalnik – goseničar LG2004 T-Lift (tudi za počivalnik in električni voziček)
| T-LIFT + NIZKA KRATKA RAPMA | |
| Minimalni manevrski prostor na L-oblikovanem podestu (cm): | 97 x 97 |
| Minimalni manevrski prostor na U-oblikovanem podestu (cm): | 97 x 194 |
| Dimenzije goseničarja (med uporabo): | 83 x 97 x 150 cm |
| Minimalna širina stopnic: | 70 cm |
| Hitrost: | 13 stopnic / minuta |
| Moč motorja: | 500 W |
| Max. naklon: | 45° (70%) |
| Doseg: | 850 stopnic (obremenitev 150 kg) – 520 stopnic (obremenitev 300 kg) |
| Nosilnost: | 300 kg (voziček in uporabnik) |
| Teža: | 77 kg |
| T-LIFT + NIZKA DOLGA RAMPA | |
| Minimalni manevrski prostor na L-oblikovanem podestu (cm): | 115 x 115 |
| Minimalni manevrski prostor na U-oblikovanem podestu (cm): | 115 x 230 |
| Dimenzije goseničarja (med uporabo): | 83 x 106 x 150 cm |
| Minimalna širina stopnic: | 70 cm |
| Hitrost: | 13 stopnic / minuta |
| Moč motorja: | 500 W |
| Max. naklon: | 45° (70%) |
| Doseg: | 850 stopnic (obremenitev 150 kg) – 520 stopnic (obremenitev 300 kg) |
| Nosilnost: | 300 kg (voziček in uporabnik) |
| Teža: | 79 kg |
| T-LIFT + VISOKA DOLGA RAPMA | |
| Minimalni manevrski prostor na L-oblikovanem podestu (cm): | 115 x 115 |
| Minimalni manevrski prostor na U-oblikovanem podestu (cm): | 115 x 230 |
| Dimenzije goseničarja (med uporabo): | 86 x 106 x 150 cm |
| Minimalna širina stopnic: | 70 cm |
| Hitrost: | 13 stopnic / minuta |
| Moč motorja: | 500 W |
| Max. naklon: | 45° (70%) |
| Doseg: | 850 stopnic (obremenitev 150 kg) – 520 stopnic (obremenitev 300 kg) |
| Nosilnost: | 300 kg (voziček in uporabnik) |
| Teža: | 89 kg |
- nosilnost do 300 kg
- varno premeščanje
- prijazno za skrbnika uporabnika
- primerno za električni voziček
- primerno za počivalnik
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Goseničar je opremljen z LED zaslonom, ki spremljevalcu omogoča enostavno in intuitivno upravljanje. Na zaslonu je prikazan priporočen naklon za varen vzpon in spust, kar zagotavlja večjo varnost in enostavnost uporabe.
Poleg tega ima vzpenjalnik več funkcijskih gumbov, vključno z:
- gumb za nagib– omogoča prilagajanje naklona do 55° s pomočjo električnega aktuatorja
- regulator hitrosti –za nadzor nad gibanjem
- smerni gumb – za premikanje naprej in nazaj
- baterijski indikator – prikazuje stanje napolnjenosti baterije
- ključ za vklop– preprečuje nepooblaščeno uporabo
- nujno varnostno stikalo – omogoča takojšnjo zaustavitev v primeru potrebe
Pošlji povpraševanje za zdravstvene ustanove
Maloprodajna cena
0,00 €























