Stol z nosili na elektromotorni pogon EVACU PLUS
| Dimenzije: | 49 x 126 x 159 cm |
| Dimenzije (zložen): | 27 x 49 x 110 cm |
| Teža: | 18 kg |
| Nosilnost: | 160 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Stol z nosili z elektromotornim pogonom EVACU PLUS je namenjen prenašanju uporabnikov po stopnišču. Izdelan je iz ojačanega aluminija in ima pralno platno. Stol je zložljiv in enostaven za shranjevanje, saj zavzame zelo malo prostora.
Opremljen je z gosenicami na elektromotorni pogon za lažje premeščanje ter z izvlečnimi ročicami za lažji prenos po stopnicah.
Uporablja pa se lahko tudi kot voziček za transport v tesnih in majhnih prostorih.
Pošlji povpraševanje za zdravstvene ustanove
Maloprodajna cena
0,00 €














