Nastavek za toaletno školjko ALTIA
| Višina nastavka: | 8,5 / 12,5 / 16,5 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
- večja varnost
- odmični ročaji
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Prilega se večini toaletnih školjk in se ga namesti neposredno na toaletno školjko in pritrdi z vijaki, kar naredi nastavek še bolj varen za uporabo. Nastavek poviša toaletno školjko za 8,5 cm ali 12,5 cm ali 16,5 cm in s tem olajša usedanje oz. vstajanje. Na voljo s pokrovom.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 54,59 €
št. naročilnice
Nastavek za toaletno školjko –
0703
Maloprodajna cena
146,50 €















