Podpazdušna bergla 801
| Višina S: | 84 – 114 cm |
| Višina M: | 113 – 133 cm |
| Višina L: |
134,5 – 154 cm |
| Material: | Aluminij |
| Teža: | 0,85 – 0,99 kg |
| Nosilnost: |
100 kg |
- gumirana / penasta opora
- nastavljiva višina bergle
- nastavljiva višina ročaja bergle
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Aluminijasta podpazdušna bergla nastavljiva po višini. Ima tudi možnost nastavitve višine oprijemala/ročaja.
Velikosti in nastavitev višine:
- S (84 – 114 cm)
- M (113 -133 cm)
- L (134,5 – 154 cm)
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
Od: 20,85 €








