Hodulja s kolesi – rolator 11.42N
| Nastavljiva višina ročajev: | 79 – 99 cm |
| Višina sedeža: | 55 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Teža: | 8 kg |
- aluminijasta
- lahka
- zložljiva
- štiri kolesa premera 200 mm
- ročaji za dober oprijem
- oblazinjen sedež
- snemljiva košara pod sedežom
- dvofunkcijske zavore (ustavljanje, fiksacija)
- nosilec za berglo / palico
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Ročaja sta nastavljiva po višini in opremljena z zavornima ročicama, ki se lahko blokirata in s tem preprečita premikanje rolatorja. Ima mehki oblazinjen sedež, ki se lahko uporablja za počitek, pod njem pa košarico za prevoz nujnih stvari.
NAKUP maloprodajna cena
Izposoja na naročilnico enkratno doplačilo 24,00 €
št. naročilnice
Hodulja – s kolesi –
0513
Samoplačniška izposoja
0,50 € / dan
Maloprodajna cena
125,80 €






