Otroška recipročna hodulja 11.50P
| Nastavljiva višina: | 60 – 75 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Teža: | 2,5 kg |
- aluminijasta – lahka
- mehki ročaji za dober oprijem
- zložljiva
- nedrseči natiki za večjo stabilnost
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Otroška hodulja (fiksna – recipročna) iz aluminija, z mehkimi ročaji in nedrsečimi gumijastimi natiki. Hodulja je nastavljiva po višini in enostavno zložljiva s pritiskom na gumb. Primerna je za otroke do 15. leta starosti.
NAKUP maloprodajna cena
Izposoja na naročilnico brezplačna izposoja
št. naročilnice
Hodulja navadna –
0512
Samoplačniška izposoja
0,50 € / dan
Maloprodajna cena
77,50 €








