Hodulja s kolesi – rolator 11.41N
|
Nastavljiva višina ročajev: |
74 – 91 cm |
|
Nosilnost: |
120 kg |
| Teža: | 10 kg |
- jeklena
- zložljiva
- štiri kolesa premera 200 x 50 mm (široka)
- ročaji za dober oprijem
- sedež
- snemljiva košara
- dvofunkcijske zavore (ustavljanje, fiksacija)
- nosilec za berglo / palico
- plastični pladenj
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Rolator je narejen iz barvane kovine in ima 4 kolesa, od tega prednji dve vrtljivi, zadnji dve pa fiksni z zavoro.
Ročaja sta nastavljiva po višini in opremljena z zavornima ročicama, ki se lahko blokirata in s tem preprečita premikanje rolatorja.
Na sprednji strani ima kovinsko košaro, med ročaji pa oblazinjeno poličko, ki se lahko uporablja kot sedež za počitek.
Slike so simbolne.
NAKUP maloprodajna cena
Izposoja na naročilnico brezplačna izposoja
št. naročilnice
Hodulja – s kolesi –
0513
Samoplačniška izposoja
0,50 € / dan
Maloprodajna cena
109,80 €










