Otroška hodulja s kolesi za zadajšnji vlek PLUTO
| Nastavljiva višina: | 42 – 80,5 cm |
| Nosilnost: | 60 kg |
| Teža: | 6,5 kg |
- ročaji za dober oprijem
- zadaj dve fiksni kolesi z zavoro, ki preprečujeta hojo nazaj
- spredaj dve vrtljivi kolesi
- hrbtna opora stopenjsko nastavljiva po višini
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Otroška hodulja s kolesi za zadajšnji vlek iz jekla z ročaji za dober oprijem. Hodulja je nastavljiva po višini.
Izposoja na naročilnico enkratno doplačilo 135,00 €
št. naročilnice
Hodulja – s kolesi –
0513
Izposoja na naročilnico enkratno doplačilo 145,00 €
št. naročilnice
Hodulja – s kolesi –
0513
Izposoja na naročilnico brezplačna izposoja
št. naročilnice
Hodulja za zadajšnji vlek –
0561
Samoplačniška izposoja
1,60 € / dan
Pošlji povpraševanje za zdravstvene ustanove
Maloprodajna cena
0,00 €







