Električni stimulator TENS ECO BASIC
| Število vnaprej nastavljenih programov: | 12 |
| Število uporabniško nastavljivih programov: | 4 |
| Število kanalov: | 2 |
| Napajanje: | baterije 1,5 V AAA |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
TENStem eco basic vsebuje 12 vnaprej pripravljenih programov za lajšanje bolečin in za stimulacijo mišic – njihovo krepitev. Parametri zbrani v posameznih programih omogočajo preprosto uporabo aparata. Na velikem LCD zaslonu so pregledno izpisani najpomembnejši parametri električne stimulacije. Vsak trenutek je tudi možno odčitati čas do izteka terapije. Aparat nudi tudi možnost zaklepanja izbranega programa, s tem pa poenostavimo uporabo do največje možne mere, saj je na voljo le izbrani program – bolnik nastavlja le ustrezno jakost stimulacije. Z dodatnimi tremi nastavljivimi programi, lahko nastavimo parametre po zahtevah uporabnika.
V kompletu za aplikacijo so poleg stimulatorja še kabli za samolepilne elektrode in dva para samolepilnih elektrod ter baterije za napajanje. Z ustrezno obliko in velikostjo elektrod se lahko optimalno prilagodi bolnikovi potrebi in doseže učinkovito stimulacijo.
Tehnične lastnosti in možnosti:
- 4 programi z nastavljivimi parametri
- dva ločena kanala
- prikaz parametrov na LCD zaslonu
- prikaz odštevanja časa do konca terapije
- parametri električne stimulacije:
- oblika impulzov: asimetrični, nabojsko uravnoteženi,
- brez enosmerne komponente
- jakost: 0–60 mA
- frekvenca: 2–120 Hz
- širina impulzov: 0,05–0,30 ms
- napajanje: 4x 1,5V baterija , velikost AAA
- Umax 60 V na bremenu 1000 Ω /na izhodu posameznega kanala/
Površinska protibolečinska terapija predstavlja simptomatsko lajšanje bolečine in zato nikakor ne gre zanemarjati zdravljenja vzroka bolečine vedno, kadar je to potrebno in izvedljivo. Indikacije za uporabo TENS postavlja praviloma zdravnik, predvsem zato, da ne prezremo kakšne resnejše bolezni, ki zahteva takoj v začetku drugačno ukrepanje.
rnPridržujemo si pravico tehničnih sprememb.
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
107,97 €











