Električni stimulator TENS tip ECO 2
| Število vnaprej nastavljenih programov: | 12 |
| Število uporabniško nastavljivih programov: | 12 |
| Število kanalov: | 2 |
| Napajanje: | vgrajen NiMH akumulator |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
TENS eco 2 vsebuje 12 vnaprej pripravljenih programov za lajšanje bolečin in mišično stimulacijo ter dodatnih 12 programov z uporabniško nastavljivimi parametri električne stimulacije. Parametri zbrani v posameznih programih omogočajo preprosto uporabo aparata. Na velikem osvetljenem LCD zaslonu so pregledno izpisani osnovni podatki, vključno s časom do izteka terapije. Aparat nudi tudi možnost zaklepanja izbranega programa, s tem pa poenostavimo uporabo do največje možne mere, saj je v tem primeru na voljo le-ta. Uporabnik nastavlja le jakost stimulacije na
rnprimerno vrednost.
V kompletu za aplikacijo so poleg stimulatorja še dva para samolepilnih elektrod z ustreznimi kabli ter baterija za napajanje. Z ustrezno obliko in velikostjo elektrod se lahko optimalno prilagodi bolnikovi potrebi in doseže učinkovito stimulacijo.
Tehnične lastnosti in možnosti:
programi: 12 prednastavljenih + 12 z uporabniško nastavljenimi parametri
rnTENS: konvencionalni, burst, modulirani in s povišano frekvenco impulzov + mišična stimulacija/
- dva ločena kanala
- prikaz parametrov na LCD zaslonu
- prikaz odštevanja časa do konca terapije
- parametri električne stimulacije:
- oblika impulzov: asimetrični, nabojsko uravnoteženi,
- brez enosmerne komponente
- jakost: 0-100 mA
- frekvenca: 2 – 120 Hz
- širina impulzov: 0,05 – 0,40 ms
- čas trajanja posamezne terapije 1 – 99 minut ali neomejeno
- napajanje: vgrajen NiMh akumulator s priloženim polnilcem
Površinska protibolečinska terapija predstavlja simptomatsko lajšanje bolečine in zato nikakor ne gre zanemarjati zdravljenja vzroka bolečine vedno, kadar je to potrebno in izvedljivo. Indikacije za uporabo TENS postavlja praviloma zdravnik, predvsem zato, da ne prezremo kakšne resnejše bolezni, ki zahteva takoj v začetku drugačno ukrepanje.
rnPridržujemo si pravico tehničnih sprememb.
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
189,50 €











