Toaletni stol standard New Club
| Barva: | siva |
| Širina sedišča: | 45 cm |
| Višina sedišča: | 50 cm |
| Notranja širina med nasloni za roke: | 52 cm |
| Nosilnost: | 130 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Priložena je plastična toaletna posoda, ki je okrogla in ima pokrov in ročaj ter se namesti oziroma odstrani s strani toaletnega stola, tako da uporabnika ni potrebno premikati oziroma jo lahko tudi uporabnik sam odstrani in jo pokrije s pokrovom. V kompletu s toaletnim stolom in toaletno posodo je tudi oblazinjen pokrov za celotno sedišče.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico brezplačna izdaja
št. naročilnice
Toaletni stol –
0704
Maloprodajna cena
99,76 €















