Tuširno toaletni stol na kolesih art. 6203L
| Barva: | belo/črna |
| Širina sedišča: | 46 cm |
| Višina sedišča: | 50,5 cm |
| Notranja širina med nasloni za roke: | 46 cm |
| Zunanja širina: | 55 cm |
| Nosilnost: | 120 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Tuširno toaletni stol je na štirih vrtljivih kolesih z zavoro.
Višina tuširno toaletnega stola je fiksna. Priložena je plastična toaletna posoda, ki je okrogla.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 114,24 €
št. naročilnice
Toaletni stol –
0704
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 163,47 €
št. naročilnice
Sedež za tuš kabino –
0706
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 63,71 €
št. naročilnice
Toaletni stol + sedež za tuš –
0704+0706
Maloprodajna cena
214,00 €








