Voziček za premeščanje MOVER – flexi
|
Zunanje dimenzije (V x D x Š): |
105 x 93 x 64 cm |
|
Ročna namestitev podvozja (tri stopnje): |
notranja stran koles: 45 cm (skupaj), 64 cm (sredina), 83 cm (narazen) zunanja stran koles: 58 cm (skupaj), 77 cm (sredina), 97 cm (narazen) |
| Dimenzija koles: | 75 mm, zadnji dve z zavoro |
|
Barva in material: |
po izbiri (priloga med katalogi), medicinsko usnje |
|
Teža: |
33 kg |
| Nosilnost: | 150 kg |
- gibljiva oblazinjena sedala
- ročno nastavljivo gibljivo podnožje
- odlično nadomestilo za invalidski voziček
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Mover z gibljivim podnožjem je odlično nadomestilo za invalidski voziček, saj z gibljivimi oblazinjenimi sedali in kolensko oporo omogoča udobno sedenje.
Voziček Mover omogoča hiter, stabilen in varen prevoz bolnika od postelje, do stola in stranišča ter obratno. Njegovo fiksacijo omogočata zavori na zadnjih kolesih.
Uporaben je predvsem za prevoz bolnikov, ki ne morejo hoditi in težje stojijo.
Izposoja na naročilnico pokličite za več informacij
št. naročilnice
Sobno dvigalo –
0524
Pošlji povpraševanje za zdravstvene ustanove
Maloprodajna cena
0,00 €









