Toaletni stol nastavljiv po višini, zložljiv 6997 KD
| Barva: | modra |
| Dimenzija sedišča: | 45 x 43 cm |
| Višina sedišča (brez pokrova/s pokrovom): | 45/47 – 54/57 cm |
| Zunanja širina: | 65 cm |
| Notranja širina med nasloni za roke: | 55 cm |
| Nosilnost: | 130 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Toaletni stol ima prašno lakirano jekleno ogrodje. Opremljen je z nogami z nastavljivo višino z natiki iz nedrseče gume.
Vključuje straniščni sedež s pokrovom in toaletno posodo s pokrovom, ki ju je mogoče preprosto odstraniti.
Sestavljanje toaletnega stola je zelo enostavno zaradi sistema hitrega sproščanja.
Zaradi nastavljive višine je stol mogoče prilagoditi potrebam uporabnika, naslonjala za roke pa zagotavljajo stabilnost in varnost pri uporabi.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 16,94 €
št. naročilnice
Toaletni stol –
0704
Maloprodajna cena
116,70 €










