Toaletni stol na kolesih art. 6992L
| Barva: | belo/črna |
| Širina sedišča: | 44 cm |
| Višina sedišča: | 53 cm |
| Notranja širina med nasloni za roke: | 43 cm |
| Zunanja širina: | 50 cm |
| Nosilnost: | 120 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Toaletni stol je na štirih vrtljivih kolesih, od tega sta dve kolesi z zavoro.
Višina toaletnega stola je fiksna. Priložena je plastična toaletna posoda, ki je okrogla.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 85,24 €
št. naročilnice
Toaletni stol –
0704
Maloprodajna cena
185,00 €









