Toaletni stol na kolesih art. 56
| Barva: | modra |
| Širina sedišča: | 46 cm |
| Višina sedišča: | 53 cm |
| Notranja širina med nasloni za roke: | 46 cm |
| Zunanja širina: | 56 cm |
| Nosilnost: | 120 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Višina toaletnega stola je fiksna. Priložena je plastična toaletna posoda, ki je okrogla. Ima pokrov in ročaj ter se namesti oziroma odstrani z zadnje strani toaletnega stola. Sedišče toaletnega stola je tudi dvižno tako, da se lahko toaletna posoda namesti oziroma odstrani z vrha (od zgoraj). V kompletu s toaletnim stolom in toaletno posodo je tudi oblazinjen pokrov za celotno sedišče. Toaletni stol se lahko zapelje direktno nad toaletno školjko (pred tem se odstrani toaletna posoda).
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 97,74 €
št. naročilnice
Toaletni stol –
0704
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 105,59 €
št. naročilnice
Nastavek za toaletno školjko –
0703
Maloprodajna cena
197,50 €








