Sedež za tuš stenski RS919
| Dimenzija sedeža: | 49 x 28 cm |
| Nastavljiva višina: | 38 do 52 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Montira se ga na poljubno višino na steno v tuš kabini in je sklopljiv, zato v kabini zavzame zelo malo prostora. Za boljšo oporo ima tudi nogice, ki so nastavljive po višini.
Vijaki niso priloženi.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 60,07 €
št. naročilnice
Sedež za tuš kabino –
0706
Maloprodajna cena
110,60 €







