Sedež za tuš stenski KING
| Dimenzija sedeža: | 38 x 42 cm |
| Nosilnost: | 110 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Sedež za tuš je iz trdne plastične mase, ki se ga lahko enostavno očisti in ima luknjice za lažje odtekanje vode. Montira se ga na poljubno višino na steno v tuš kabini in je sklopljiv, zato v kabini zavzame zelo malo prostora. Kot dodatek so možni tudi ročaji.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 52,17 €
št. naročilnice
Sedež za tuš kabino –
0706
Maloprodajna cena
102,70 €











