Sedež za tuš kabino ovalni art. 14
| Nastavljiva višina: | 36 – 53 cm |
| Dimenzija sedeža: | 53 x 40 cm |
| Teža: | 2 kg |
| Nosilnost: | 135 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Sedež je stopenjsko nastavljiv po višini od 36 do 53 cm. Na nogicah ima natike, ki so iz nedrseče gume, ki ne pušča sledi.
Izdaja na naročilnico z doplačilom
št. naročilnice
Sedež za tuš kabino –
0706
Pošlji povpraševanje za zdravstvene ustanove
Maloprodajna cena
0,00 €









