Sedež za kad vrtljivi 357
| Dimenzija: | 35 x 41 cm |
| Višina hrbtnega naslona: | 34 cm |
| Širina med nasloni za roke: | 47 cm |
| Nosilnost: | 135 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Sedež se namesti na robove kadi, prilagodi glede na širino kadi in pričvrsti na kad preko fiksatorjev. Vrtljiv je v 360° in se lahko enostavno blokira vsakih 90° s pomočjo ročaja. Prilega se večini kopalnih kadi.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 103,23 €
št. naročilnice
Sedež za kopalno kad –
0705
Maloprodajna cena
149,50 €











