Otroška bergla Fun Kids
| Višina ročaja: | 50 – 78 cm |
| Material: | Aluminij |
| Teža: | 0,80 – 1,10 kg |
| Nosilnost: |
70 kg |
- gumirana / penasta opora
- objemka za dušenje zvoka
- nastavljiva višina bergle
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico brezplačna izdaja
št. naročilnice
Bergla – par –
0502
Izposoja na naročilnico brezplačna izdaja
št. naročilnice
Bergla – 1 kom –
0501
Maloprodajna cena
Od: 10,48 €









