Klinasta blazina za podlaganje pacienta
| Material: | ekspandirani poliuretan |
| Klinasta nižja: | 60 x 30 x 0/10 cm |
| Klinasta višja: | 60 x 30 x 0/15 cm |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Klinasta blazina je primerna za podlaganje pacienta.
Na voljo v treh različnih oblikah in dimenzijah (širina x dolžina x višina):
- klinasta nižja: 60 x 30 x 0/10 cm
- klinasta višja: 60 x 30 x 0/15 cm
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
Od: 46,80 €












