JUVO B6
| hitrost | 6,0 / 7,2 / 9,0 km/h |
| kapaciteta batarij | AGM 53 Ah (C5), 62 Ah (C20) Gel 63 Ah (C5), 74 Ah (C20) |
|
doseg |
35 km z AGM baterijo 53 Ah (C5), 62 Ah (C20) |
|
nosilnost |
160 kg |
|
dovoljen naklon |
7° (12%) |
|
|
|
|
višina sedeža (mm) |
410 – 570 |
|
širina sedeža (mm) |
340 – 560 |
|
globina sedeža (mm) |
340 – 580 |
|
nagib sedeža |
20°/45° |
|
kot hrbtne podpore |
-9 ° do + 30 ° mehansko |
|
|
|
- varno premeščanje
- prijazno za skrbnika uporabnika
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
It is also compact and manoeuvrable indoors. Permanent drive wheel suspension compensates for uneven surfaces and the wheelchair’s small outside dimension makes it easier to drive through narrow doorways and navigate in confined spaces.
Like all models in the Juvo product line, the B4 features a modular design and offers a high level of flexibility. The available options and features for the mobility base, seating unit and control device result in a modern and customised fitting. High-quality components such as the variably adjustable seat (VAS) or the TEN° control device can also be selected.
Pošlji povpraševanje za zdravstvene ustanove
Maloprodajna cena
0,00 €












