Hodulja s kolesi PRO
|
Nastavljiva višina ročajev: |
82,5 – 92,5 cm |
|
Zunanje dimenzije (zloženo): |
74,0 x 28,0 x 84,0 cm |
| Višina sedeža: | 49,0 cm |
|
Širina rolatorja: |
64,0 cm |
|
Nosilnost: |
136 kg |
| Teža: | 7,14 kg |
- aluminijasta
- zložljiva
- ročaji za dober oprijem
- dvofunkcijske zavore (ustavljanje, fiksacija)
- mehki sedež
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Rolator oziroma hodulja s kolesi je primerna tako za zunanjo in notranjo uporabo.
Hodulja je iz aluminijastega okvirja, zato je zelo lahka ter enostavna za manevriranje. Ima hiter in enostaven sistem za zlaganje, transport in nastavitev primerne višine.
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
189,00 €














