Hodulja na dve kolesi 11.47SK
|
Nastavljiva višina: |
78 – 88 cm |
|
Nosilnost: |
130 kg |
| Teža: | 6,0 kg |
- jeklena
- zložljiva
- ročaji za dober oprijem
- košarica
- prednji kolesi fiksni, ki držita smer gibanja
- zadaj nedrseča natika
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Hodulja na dve kolesi iz jekla z ročaji za dober oprijem, oblazinjenim sedežem ter dvema nedrsečima gumijastima natikoma zadaj. Hodulja je opremljena s košarico ter je enostavno zložljiva.
NAKUP maloprodajna cena
Izposoja na naročilnico enkratno doplačilo 24,00 €
št. naročilnice
Hodulja – s kolesi –
0513
Samoplačniška izposoja
0,50 € / dan
Maloprodajna cena
99,50 €









