Električna negovalna postelja REGIA
| Dimenzija ležišča: | 200 x 90 cm |
| Električno nastavljiva višina: | 26 – 80 cm |
| Zunanja dimenzija postelje: | cca 220 x 105 cm |
| Nosilnost: | 225 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Posteljo sestavlja 4-delno ležišče, dimenzij 200 x 90 cm z električno nastavljivo višino od 26 – 80 cm. Postelja ima električno nastavljiv hrbtni del, nožni del in funkcijo antitrendelenburg položaja preko daljinskega upravljalca s funkcijo zaklepanja.
Ležišče je narejeno iz kovinskih letev z zaščito proti drsenju vzmetnice.
Vse možnosti in izbire dodatkov si lahko ogledate v priloženem konfiguracijskem listu.
Maloprodajna cena















