Elastični trak – zanka
| Barva | Težavnost |
| Zelena | Zelo lahka (1/5) |
| Modra | Lahka (2/5) |
| Barva | Težavnost |
| Rumena | Srednja (3/5) |
| Rdeča | Težka (4/5) |
| Črna | Zelo težka (5/5) |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Z elastičnimi trakovi lahko razvijate moč in gibljivost celotnega telesa, izboljšate počutje ali pa ohranjate telesno kondicijo ne glede na to ali ste na treningu, na poti ali na doma.
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
Od: 3,28 €







































