Blazina proti preležaninam – antidekubitus SY400 (ME-400CPR)
| Črpalka SY-BS | |
| Cikel izmenjave: |
12 min |
| Alarm za nizek tlak: | DA (svetlobni) |
| Alarm za normalen tlak: | NE |
| Funkcija hitrega polnjenja (AUTOFIRM): | NE |
| Tlak: | 50 mmHg – 110 mmHg |
| Napajanje: | 230V |
| Poraba energije: | 10W |
| Teža: | cca. 1,4 kg |
| Blazina ME-400CPR | |
| Dimenzija (d x š x v): | 200 x 90 x 11 cm |
| Število valjev: | 18 |
| Funkcija za hitro praznjenje (CPR ventil): | DA |
| Funkcija za lažji transport: | NE |
| Material: | PVC/NYLON |
| Nosilnost: | do 145 kg |
| Teža: | cca. 3,6 kg |
| Stopnja tveganja: | nizko tveganje za preležanine (I) |
- CPR funkcija – omogoča takojšnje praznjenje blazine v nujnih primerih
- primerna za bolnike do 145 kg
- regulacija tlaka zmanjšuje pritisk in izboljšuje prekrvavitev
- elektronsko nastavljiva črpalka omogoča prilagajanje tlaka
- 18 zračnih valjev, ki se izmenično napihujejo in praznijo
- pralna, vodoodporna prevleka z zapenjanjem na gumbe
- možnost menjave posameznih cilindrov namesto celotne vzmetnice
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Antidekubitusna blazina oziroma blazina proti preležaninam SY400 je primerna za osebe do 145 kg in zagotavlja učinkovito preprečevanje in zdravljenje preležanin. Deluje preventivno ali kurativno.
Sestavljena je iz 18 zračnih valjev, ki se izmenično napihujejo in praznijo na 12-minutni cikel, s čimer razbremenijo pritisk in izboljšajo prekrvavitev. Funkcija CPR omogoča takojšnje praznjenje blazine v nujnih primerih
Črpalka omogoča prilagoditev tlaka glede na težo bolnika. Blazina ima odstranljivo in pralno vodoodporno prevleko, prav tako omogoča posamično zamenjavo valjev.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico brezplačna izdaja
št. naročilnice
Blazina proti preležaninam za posteljo zahtevna –
0804
Maloprodajna cena
147,00 €







