Pokriti električni skuter CABIN
| Hitrost: | 15 km/h |
| Doseg/avtonomija: | 30 km (75Ah) in 50 km (100Ah) |
| Kolesa: | 14˝ |
| Dovoljeni naklon: | 12° |
| Moč motorja: | 1400W |
| Akumulatorji: | 2 x 12V 75 Ah / 2 x 12V 100-120 Ah (doplačilo) |
| Zunanje dimenzije (D x Š x V): | 198 x 105/110 x 165 cm |
| Teža: | 220 kg |
| Nosilnost: | 250 kg |
- zelo vzdržljiv in funkcionalen, primeren za notranjo in zunanjo uporabo
- vzmetenje spredaj in zadaj
- zavora elektromehanska
- vključena ogledala
- vključen USB polnilnik in radio
- vključen polnilec 5.0 A
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Pokrit električni skuter je najbolj napreden skuter mobilnosti.
S kamero za vzvratno vožnjo, USB polnilnikom in notranjim grelnikom ima resnično vso udobje.
Mehko vzmetenje in baterije z dolgim dosegom ter digitalna armaturna plošča pa olajša vožnjo!
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
Izvirna cena je bila: 6.870,00 €.6.389,10 €Trenutna cena je: 6.389,10 €.
























